Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs UNDP i UNODC

Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) wspólnie z Biurem Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) ogłosiły konkurs na hasło i logo tegorocznych obchodów przypadającego na 9 grudnia Międzynarodowego Dnia Przeciwdziałania Korupcji. Przedsięwzięcie adresowane jest do osób w wieku 15-25 lat.

Na stronie internetowej dotyczącej konkursu określono kryteria oceny przedstawianych pomysłów. W szczególności zaproponowane hasło nie powinno zawierać więcej niż pięć słów, powinno także odzwierciedlać przesłanie mówiące o tym, że każdy zobowiązany jest do walki z korupcją. Ponadto powinno być  chwytliwe i zachęcające do działania. Powinno być także możliwe do przetłumaczenia na języki urzędowe Organizacji Narodów Zjednoczonych. Przesłanie hasła powinno odzwierciedlać czytelne, nieskomplikowane i zaprojektowane w podstawowych kolorach logo.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 marca 2013 roku.

Zwycięzca lub zwycięzcy konkursu zostaną zaproszeni do Nowego Jorku na uroczystość tegorocznych obchodów Międzynarodowego Dnia Przeciwdziałania Korupcji.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na poświęconej mu stronie internetowej, pod adresem http://www.unodc.org/unodc/en/ngos/corruption-news-7.html.Źródła: www.unodc.org, actagainstcorruption.org

 

 

 

do góry