Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Listy intencyjne o współpracy

Andrzej Stróżny, Szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego i prof. dr hab. Ryszard Koziołek, Rektor Uniwersytetu Śląskiego podpisali list intencyjny o współpracy.

  • Listy intencyjne o współpracy
  • Listy intencyjne o współpracy

Działając w duchu partnerstwa strony zadeklarowały współpracę o charakterze informacyjno-edukacyjnym, pomiędzy CBA a Uniwersytetem Śląskim w Katowicach, której celem będzie rozwijanie i wzmacnianie postaw etycznych i obywatelskich wśród przyszłych absolwentów.

Zakres współpracy obejmuje podejmowanie wspólnych inicjatyw informacyjno-edukacyjnych w szczególności organizacji szkoleń, które mają służyć podniesieniu świadomości na temat zjawiska korupcji oraz kształtowaniu właściwych wzorców zachowań, jak również rozwojowi zawodowemu i wzmacnianiu kompetencji przyszłych absolwentów. Jest to kolejny list intencyjny podpisany przez Szefa CBA w ostatnich tygodniach.

Wcześniej podpisano listy z Politechniką Śląską, Politechniką Białostocką, Politechniką Gdańską, Politechniką Rzeszowską, Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym w Szczecinie, Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Wojskową Akademią Techniczną.

Zespół Prasowy CBA

Źródło: cba.gov.pl

Opublikowano 22.06.2022 r.

przez Redakcję Serwisu

do góry