Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

XXIX Forum Ekonomiczne

Szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego Ernest Bejda, uczestniczył w 29. Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdroju.

  • XXIX Forum Ekonomiczne
    XXIX Forum Ekonomiczne

Szef CBA wziął udział w panelu zorganizowanym 5 września 2019 r. ,,Jak walczyć z korupcją”. Uczestnicy panelu odpowiadali między innymi na pytania: w jaki sposób zjawisko korupcji wpływa na gospodarkę, politykę oraz społeczeństwo, jak przewidywać ryzyko pojawienia się zjawisk korupcyjnych, jak skutecznie przeciwdziałać korupcji oraz jak ją zwalczać. Poruszono tematy związane z zakresem zadań i uprawnień CBA, problemami i wyzwaniami dla służby.

Wśród gości trzydniowego Forum są przedstawiciele rządów i parlamentów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, szefowie wiodących spółek, eksperci, naukowcy, ludzie kultury oraz mediów z ponad 60 krajów. Na program imprezy złożyło się 6 sesji plenarnych, ponad 200 paneli dyskusyjnych i wykładów, warsztaty oraz rozmaite prezentacje.

Organizatorem Forum Ekonomicznego w Krynicy jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich. Obrady są przygotowywane we współpracy z ponad 100 partnerami, wśród których znajdują się największe firmy swoich branż. Głównym partnerem Forum tradycyjnie jest Województwo Małopolskie.

Wydział Komunikacji Społecznej CBA

Źródło: www.forum-ekonomiczne.pl

Zobacz artykuł na stronie CBA

 

Opublikowano w dniu 5.09.2019 r.

przez Wydział Informacji i Edukacji Antykorupcyjnej GSz CBA

do góry