Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

„Przejrzystość i antykorupcja” – otwarty kurs online

W drugiej połowie 2015 r., w ramach projektu MOOC (ang. Massive Open Online Courses) Chile, udostępniony zostanie otwarty kurs internetowy, dotyczący przejrzystości i przeciwdziałania korupcji. Od 31 sierpnia 2015 r. dostępny będzie link, umożliwiający rejestrację.

Tematyka kursu obejmować będzie m.in. zagadnienia przejrzystości życia publicznego i przeciwdziałania korupcji. Na stronie internetowej MOOC Chile dostępny jest szczegółowy wykaz tematów szkolenia.

Udział w kursie jest bezpłatny i nieograniczony w czasie. Jego uczestnikiem może zostać każdy, kto posiada dostęp do internetu. Podstawowym językiem kursu będzie język hiszpański. Dostępne będą także napisy w językach: angielskim, arabskim i chińskim.

Określeniem MOOC nazywane są kursy internetowe (zazwyczaj bezpłatne), dostępne dla każdego, kto posiada łączność z internetem. Najczęściej materiałami edukacyjnymi są krótkie nagrania, na których omawiane są poszczególne zagadnienia, dostępne dla użytkowników szkoleń w dowolnym miejscu i czasie.

Źródło: rai-see.org

 

Opublikowano w dniu 28.08.2015 r.

przez Wydział Informacji i Edukacji Antykorupcyjnej GSz CBA

do góry