Materiały promocyjne

Wlepki antykorupcyjne

 

Napis: Nosił wilk razy kilka. pod nim wilk wiszący na symbolu paragrafu. Powiększ grafikę. Napis: Polska odpowiedź na korupcję. Pod nim dłoń pokazująca "figę z makiem" w kształcie Polski. Powiększ grafikę. Hasło: Chcemy wiedzieć na co idą nasze łapówki. Pod nim demonstracja oraz numer infolinii CBA 800-808-808. Powiększ grafikę.
Napis: Korupcja niszczy reputację. Nad nim symboliczne przedstawienie osoby przeglądającej się w lustrze. Powiększ grafikę. Czerwona słuchawka a pod nią numer infolinii CBA 800 808 808. Powiększ grafikę. Osoba balansująca na linie. Poniżej hasło "Korumpujesz na własne ryzyko". Powiększ grafikę.
     
Napis: Przy takiej specyfikacji nie mamy szans. Poniżej kosmici ze statku obserwujący fabrykę z hasłem: Zamówienia publiczne szansą na skok cywilizacyjny ojczyzny. Poniżej napis: Wziąłeś - dałeś - zadzwoń 800-808-808. kosmitów mówiących,  Powiększ grafikę.

Dialog: "Ale...". Druga osoba: "Miał pan pecha, wszyscy dali". Poniżej petent i urzędnik samozadowolony z nogami na biurku. Powiększ grafikę.

 
     

 

Komentarz (1) dodaj komentarz

  • Od 4-ech lat próbuję bronić swoich praw w walce z korupcją w gminie Długołęka i powiecie wrocławskim. Wiele wskazuje na to, że w proceder zamieszani są najwyżsi rangą samorządowcy, posłuszni radni, sędziowie i prokuratorzy. Dochodzi do tego całkowite wyłączenie z nadzoru nad organami samorządowymi kolejnego Wojewody Dolnośląskiego. Mimo rozbudowanych struktur nadzoru i kontroli walka z korupcją Urzędu Wojewódzkiego ogranicza się do kontroli oświadczeń majątkowych jego urzędników. W mediach wrocławskich brak jest informacji o wykryciu korupcji w okręgu wrocławskim. W jednej z Prokuratur Rejonowych widziałem całe szafy dokumentów z odmową wszczęcia i umorzeniami. Moje doświadczenie z prokuratorami rejonowymi pokazuje, że mają oni odgórnie nakazywane umorzenie. Prostej i oczywistej sprawy z podłożem korupcyjnym nie mogę pozytywnie załatwić przez 4 lata. Przez te 4 lata żona została skazana dwa razy bez podstaw prawnych, dopiero po roku uwolniono ją od winy w Sądzie Rejonowym w Oleśnicy, wydającym wyroki nakazowe na życzenie wójta gminy Długołęka. W PR w Oławie nie może się zakończyć postępowanie ws oszust wyborczych w wyborach samorządowych w 2010 r. Chyba dążą do przedawnienia, by ratować skórę wszechwładnej wójt? Korupcja i samowola urzędnicza jest możliwa dzięki bezczynności prokuratur u sądów. Chroni ich 5-cioletni okres przedawnienia i na to liczą. Korupcja ma podłoże strukturalne a jej ikoną stała się słynna "grupa trzymająca władzę" z afery Riwina. Może nie wykryli jej, bo schowała się we Wrocławiu:-)
    ~jan
    2015/03/13 20:25